فهرست بستن

دانلود The Grand Tour A Massive Hunt


دانلود فصل چهارم گرند تور (تور بزرگ) – The Grand Tour Season 4

قسمت ویژه دوم A Massive Hunt اضافه شد

دانلود-گرند-تور-The-Grand-Tour-Presents-A-Massive-Hunt

نام برنامه تلویزیونی: The Grand Tour Season 4 – دانلود فصل چهارم گرند تور (تور بزرگ)

سال انتشار: ۲۰۱۹

ژانر: کمدی، تاک شو

مدت زمان: به طور میانگین هر قسمت ۹۰ دقیقه

کیفیت: WEBRip 2160p UHD HDR / WEB 1080p / WEB 720p / WEB 480p / WEB HEVC x265 720p / WEB HEVC x265 1080p

IMDB

خلاصه داستان: مستند گرندتور (The Grand Tour) متفاوت از همیشه در فصل چهارم ادامه پیدا خواهد کرد و در هر قسمت ویژه شاهد هنرنمایی و ماجراجویی کلارکسون، هموند و جیمز می خواهیم بود. در اولین قسمت که تحت عنوان The Grand Tour Presents SeaMen منتشر شده است، آن‌ها می‌خواهند از ماشین‌ها فاصله بگیرند و در یک سفر حماسی و ماجراجویانه، به سمت کامبوج و ویتنام حرکت کنند. البته این سفر با قایق خواهد بود و آن‌طور که اصلا انتظارش را هم نداشتند، این سفر تبدیل به تجربه ناخوشایند و سختی برای‌شان می‌شود. آسیا اولین مکانی است که این ماجراجویی برای حضور در آن انتخاب شده است و باید دید که آن‌ها با قایق‌های خود می‌توانند از پس طوفان‌ها و چالش‌های دیگر بربیایند یا خیر.

در فصل چهارم مستند گرند تور (The Grand Tour Season 4) کلارکسون، هموند و می قصد دارند که براساس علایق خود نمایش های اختصاصی را برای آمازون آغاز کنند و بنابراین شاهد قسمت‌های ویژه‌ای خواهیم بود که مدت زمان بیشتری دارند و مطابق انتظار به‌صورت هفته‌ای پخش نخواهند شد. هموند به‌سراغ کارهای مهندسی می‌رود و نمایشی از نکات برجسته مربوط به ماشین‌ها خواهد داشت. جیمز می هم ماجراجویی حماسی خود را دنبال کرده و به‌ کشورهای مختلف سفر خواهد کرد. دیگر در این فصل چادر مشهور آن‌ها در فصل‌های گذشته را نداریم و ماجراجویی به جاده‌ها کشیده شده است که طرفداران هم از آن استقبال کرده‌اند. در اولین قسمت ماجراجویی آن‌ها به کامبوج و ویتنام کشیده شده است و طبق معمول شاهد شوخی‌های جرمی کلارکسون با رفقایش هستیم. این روند ادامه خواهد داشت و در قسمت سفری کاملا دیوانه‌وار و متفاوت با مردان ماشینی موردعلاقه‌مان خواهیم داشت.

info

In the first of a series of featue length, Clarksonm Hammond and May take a one time only break from cars and set out on a epic journey across Cambodia and Vietnam…in boats. This adventures packed voyayge sees the hapless trio exprience

The route begins in Cambodia at Siem Reap and then winds downriver to Tonlé Sap lake, before joining the Mekong Delta and sailing into Vietnam. The final port of call is Vung Tau, in south Vietnam.

رمز فایل: www.downloadha.com

لینک دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *