فهرست بستن

سریع ترین سرعت انتقال فایل و شارژمعرفی هاب USB-C جدید سونی: سریع ترین سرعت انتقال فایل و شارژ

معرفی هاب USB-C جدید سونی: سریع ترین سرعت انتقال فایل و شارژ

 
سونی یک هاب USB-C جدید به نام MRW-S3 معرفی کرده است که دارای تعداد پورت های زیادی بوده و اعداد و ارقامی که برای سرعت انتقالات آن استفاده شده اند، بالاترین اعدادی هستند که تا به امروز معرفی شده اند و در بازار موجود هستند.

این هاب دارای قابلیتی هایی نظیر شارژ USB-C با توان 100 وات و شارژ فوق سریع “USB PD” میباشد. و دارای یک اسلات برای “اس دی کارت” های “UHS-II است که اکثر هاب های USB-C موجود در بازار فاقد آن هستند.
به عالوه، این هاب دارای تعداد فراوانی پورت میباشد که پاسخگوی تمامی نیاز های شما است. این پورت ها عبارتند از پورت های HDMI، USB-C، USB-A و…. . تمامی پورت هایی که در این هاب تعبیه شده اند، به شرح زیر هستند:

HDMI با پشتیبانی از ویدیو 4K.

USB-C با توان 100 وات برای شارژ کردن.

USB 3.1 نصل دوم USB-C.

USB 3.1 نصل دوم USB-A.

SD Card با پشتیبانی از UHS-II.

MicroSD با پشتیبانی از UHS-II.


 


به منظور مطالعه تفاوت های USB 3، USB 3.1 و USB 3.2، مطالب زیر را مطالعه کنید:


 


تفاوت USB 3.1 با USB 3


 


USB 3.2 چیست و چه تفاوت هایی با USB 3.1 دارد؟
این کمپانی ژاپنی اذعان داشته که MRW-S3 دارای سریع ترین سرعت انتقال، که 1000 مگابیت بر ثانیه میباشد توسط پورت های USB-C است. همچنین دارای شارژ 100 واتی میباشد که اگر سریع ترین نباشد، یکی از سریع ترین های موجود در بازار است.معرفی هاب USB-C جدید سونی: سریع ترین سرعت انتقال فایل و شارژ

یک چیز خوب دیگر راجع به MRW-S3 این است که به جای اینکه دارای یک کابل USB-C باشد که به کامپیوتر متصل شود، دارای یک کابل USB-C به USB-C است و این هاب دارای یک پرت جداگانه برای اتصال به کامپیوتر است و این بدان معناست که میتوانید از کابل های بلند و کوتاه در آن استفاده کنید و در صورت خرابی کابل آن را به راحتی تعویض کنید.

تا به اینجا که همه چیز راجع به این هاب عالی به نظر میرسند، اماهنوز سونی قیمت این هاب را اعلام نکرده است، اما اگر قیمت مناسبی داشته باشد، میتواند بهترین گزینه برای کاربرانی باشد که چیزی فراتر از تنها یک هاب USB-C میخواهند!


 


 


سایر مقالات مربوط به سخت افزار

( بدون کامنت – اولین کامنت را شما بنویسید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *