فهرست بستن

معرفی برترین نرم افزارهای کاهش مصرف باتری در اندرویدمعرفی برترین نرم افزارهای کاهش مصرف باتری در اندروید


 


 

معرفی برترین نرم افزارهای کاهش مصرف باتری در اندروید


 


 


امروزه اکثر کاربران از گوشی های هوشمند به منظور انجام امور روزانه خود استفاده می کنند. در واقع، تعامل و ارتباط با سایر افراد، انجام خریدهای اینترنتی، پرداخت قبوض، یادگیری مسائل مختلف و بسیاری از فعالیت های دیگر توسط گوشی های هوشمند صورت می گیرند.


 


در صورتی که به صورت مداوم در حال استفاده از گوشی خود باشید، به احتمال زیاد در مدت زمان کمی شارژ باتری دستگاه به اتمام خواهد رسید. در گوشی های امروزی، سعی شده است تا با افزایش میزان ظرفیت باتری، این مشکل را تا حدودی برطرف نمایند که با این وجود همچنان بسیاری از کاربران از میزان نگهداری شارژ در گوشی خود راضی نمی باشند.


 


در این مقاله می خواهیم به معرفی برترین نرم افزارهای کاهش مصرف باتری در سیستم عامل اندروید بپردازیم. با استفاده از نرم افزارهای فوق می توانید میزان مصرف باتری گوشی خود را کاهش داده و طول عمر باتری را نیز افزایش دهید. با سرزمین دانلود همراه باشید.


 


 


 


یکی از برترین نرم افزارهای کاهش میزان مصرف باتری در سیستم عامل اندروید، برنامه dfndr battery می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید با حفظ کارایی و عملکرد گوشی خود، میزان مصرف باتری را کاهش دهید.


 


از ویژگی های این برنامه می توان به قابلیت شناسایی و غیرفعال سازی نرم افزارهای بدون استفاده در گوشی اشاره نمود. در واقع، بسیاری از نرم افزارهای درون گوشی بدون اجازه کاربر و در مواقعی که حتی از آنها استفاده نمی کنید، در حال اجرا می باشند که با استفاده از این برنامه می توانید اینگونه نرم افزارها را شناسایی و غیرفعال نمایید.


 

در صفحه اصلی برنامه می توانید میزان مصرف و دمای باتری را مشاهده کرده و اطلاعات کاربردی و مفیدی را در خصوص باتری گوشی خود بدست آورید. به منظور دانلود این نرم افزار می توانید از طریق این لینک اقدام نمایید.


 

معرفی برترین نرم افزارهای کاهش مصرف باتری در اندروید


 


 


 


یکی دیگر از ابزارهای کاربردی در زمینه بهبود عملکرد باتری، برنامه Kaspersky Battery Life می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید میزان مصرف باتری هریک از نرم افزارهای نصب شده بر روی گوشی خود را مشاهده کرده و آنها را مدیریت نمایید.


 


یکی از ویژگی های این نرم افزار، ارسال اعلانات در هنگام مصرف بیش از اندازه یک نرم افزار از باتری گوشی می باشد. با استفاده از این ویژگی می توانید نرم افزارهای مخرب موجود در گوشی را شناسایی کرده و آنها را حذف نمایید.


 

از سایر ویژگی های این برنامه می توان به نمایش میزان دقیق باتری باقی مانده اشاره نمود. در منوی اصلی برنامه، میزان مصرف باتری و زمان باقی مانده تا تخلیه کامل نمایش داده شده است که می توانید از این بخش نیز استفاده نمایید. برای دانلود این نرم افزار می توانید از طریق این لینک اقدام کنید.


 

معرفی برترین نرم افزارهای کاهش مصرف باتری در اندروید


 


 


 


یکی دیگر از برنامه های محبوب در زمینه مدیریت و بهینه سازی باتری گوشی در سیستم عامل اندروید، نرم افزار GO Battery Pro می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید میزان مصرف باتری را در استفاده های مختلف مانند هنگام انجام بازی، پخش فیلم، وب گردی و .. مشاهده نمایید.


 


با استفاده از قابلیت One Click Boost می توانید تنها با یک ضربه، تمامی نرم افزارهای بدون استفاده را غیرفعال نمایید که این عمل در افزایش طول عمر و شارژدهی باتری بسیار تاثیر گذار می باشد.


 

از سایر ویژگی های این برنامه می توان به قابلیت Power Saving Mode اشاره نمود. با فعال سازی این بخش، نرم افزار به صورت خودکار میزان روشنایی صفحه و اتصالات بدون استفاده مانند لوکیشن، بلوتوث، وای فای و .. را غیرفعال خواهد کرد که این عمل باعث افزایش میزان نگهداری شارژ گوشی همراه شما خواهد شد. برای دانلود این نرم افزار می توانید از طریق این لینک اقدام نمایید.


 

معرفی برترین نرم افزارهای کاهش مصرف باتری در اندروید


 


 


 


Avira Optimizer یکنرم افزار کاربردی در زمینه مدیریت و بهینه سازی باتری گوشی های اندرویدی می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید برنامه های غیر ضروری در حال اجرا را شناسایی کرده و آنها را غیرفعال نمایید.


 

از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به قابلیت بهینه سازی رم و CPU گوشی اشاره نمود. در واقع با استفاده از بخش های مختلف برنامه می توانید کش و دیتای نرم افزارهای نصب شده بر روی گوشی خود را حذف کرده و سرعت گوشی را افزایش دهید. برای دانلود این نرم افزار می توانید از طریق این لینک اقدام نمایید.


 

معرفی برترین نرم افزارهای کاهش مصرف باتری در اندروید


 


 


 


یکی دیگر از برنامه های مدیریت و بهینه سازی باتری، نرم افزار Green Battery می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید میزان مصرف باتری گوشی خود را کنترل کرده و در صورت نیاز با قرار دادن گوشی در حالت Power Saving، از مصرف بیش از حد باتری جلوگیری نمایید.


 

از ویژگی های این برنامه می توان به قابلیت Sleep و Long Life اشاره نمود. با فعال سازی پروفایل Sleep می توانید مصرف باتری گوشی را در هنگام خواب به میزان بسیار زیادی کاهش دهید. با استفاده از قابلیت Long Life نیز می توانید عمر باتری گوشی را با محدود سازی اتصالاتی همچون وای فای، بلوتوث و .. افزایش دهید. برای دانلود این نرم افزار می توانید از طریق این لینک اقدام نمایید.


 

معرفی برترین نرم افزارهای کاهش مصرف باتری در اندروید


 


 


در این مقاله به بررسی برترین نرم افزارهای کاهش دهنده میزان مصرف باتری در سیستم عامل اندروید پرداختیم. با استفاده از نرم افزارهای فوق می توانید علاوه بر کاهش میزان مصرف، طول عمر باتری را نیز افزایش داده و از هدر رفتن منابع و کارایی گوشی جلوگیری نمایید. برای ارسال سوالات و نظرات خود در خصوص این مقاله می توانید از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید.


 


 


( بدون کامنت – اولین کامنت را شما بنویسید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *