فهرست بستن

چگونه فردی را در استوری اینستاگرام خود تگ کنیم؟چگونه فردی را در استوری اینستاگرام خود تگ کنیم؟


 


 

چگونه فردی را در استوری اینستاگرام خود تگ کنیم؟


 


 


همانطور که اطلاع دارید، اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی حال حاضر در دنیا می باشد. توسط اینستاگرام می توانید تصاویر و ویدئوهای خود را با بیش از 500 میلیون کاربر عضو این شبکه به اشتراک بگذارید.


 


همانطور که اطلاع دارید یکی از برترین آپدیت های اینستاگرام اضافه کردن بخش استوری در آن می باشد. توسط قابلیت استوری می توانید تصاویر و ویدیوهای خود را به مدت زمان 24 ساعت بر روی اینستاگرام قرار دهید. 


 

بخش استوری اینستاگرام دارای قابلیت های بسیار زیادی می باشد. در صورت تمایل می توانید از طریق این لینک با تمام امکانات این بخش آشنا شوید.


 


یکی از قسمت های بسیار جذاب استوری، امکان تگ کردن افراد در آن می باشد. در واقع شما می توانید رویداد و اتفاقات خود را که دیگران نیز در آن سهم داشته اند را در بخش استوری قرار داده و نام کاربری شخص مورد نظر را نیز در آن تگ نمایید.


 


در این مقاله به بررسی روش تگ و منشن افراد در استوری اینستاگرام می پردازیم. با سرزمین دانلود همراه باشید.


 


 


آموزش تگ افراد در استوری اینستاگرام


 


به منظور منشن و تگ شخص مورد نظر در استوری اینستاگرام خود می توانید به روش زیر عمل کنید:


 


1. ابتدا وارد اکانت خود در اینستاگرام شده و بر روی علامت + مشخص شده در تصویر کلیک نمایید.


 

چگونه فردی را در استوری اینستاگرام خود تگ کنیم؟


 


 


2. عکس مورد نظر خود را از گالری گوشی انتخاب کرده و یا یک تصویر جدید ثبت نمایید.


 

چگونه فردی را در استوری اینستاگرام خود تگ کنیم؟


 


 


3. آیکون Aa در بالای صفحه را انتخاب کنید.


 

چگونه فردی را در استوری اینستاگرام خود تگ کنیم؟


 


 


4. ابتدا کاراکتر @ را وارد کرده و پس از آن آیدی شخص مورد نظر خود را وارد نمایید.


 

چگونه فردی را در استوری اینستاگرام خود تگ کنیم؟


 


 


5. لیستی از تمام کاربران با نام انتخابی شما نمایش داده خواهد شد. بر روی شخص مورد نظر کلیک نمایید. در ادامه نیز گزینه Done را انتخاب کرده و استوری خود را ثبت نمایید.


 

چگونه فردی را در استوری اینستاگرام خود تگ کنیم؟


 


 


پس از انجام این عملیات کاربری که توسط شما منشن شده است با دریافت یک نوتیفیکیشن از سمت اینستاگرام مطلع خواهد شد. نکته ای که در این بخش قابل توجه می باشد این است که شخص مورد نظر به هیچ عنوان قادر به پاک کردن تگ نخواهد بود و تمام فالوور های شما می توانند با کلیک بر روی نام کاربری شخص مورد نظر، به پروفایل وی دسترسی پیدا کنند.


 


در این مقاله به بررسی روش تگ و منشن افراد در اینستاگرام پرداختیم. در نظر داشته باشید که در صورت تگ و منشن بی مورد، شخص مورد نظر می تواند از طریق پشتیبانی اینستاگرام درخواست ایجاد مزاحمت کند. در صورتی که اینستاگرام نیز به درستی و صحت این موضوع اطمینان پیدا کند، ممکن است استوری شما از سمت اینستاگرام حذف شده و اکانت شما نیز مسدود شود. 


 

در سال اخیر قوانین اینستاگرام مقداری سختگیرانه تر شده است. در واقع اینستاگرام به تازگی در نحوه بستن صفحاتی که قوانین این سایت را رعایت نمی کنند تغییراتی ایجاد کرده است. در صورت رعایت نکردن قوانین اینستاگرام ممکن است پیج شما به طور کلی مسدود شده و یا در استفاده از برخی امکانات محدود شوید. از این جهت می توانید مقاله قوانین جدید اینستاگرام در سال 2019 را مطالعه نمایید. همچنین شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید.


 


 


( بدون کامنت – اولین کامنت را شما بنویسید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *