فهرست بستن

کارشناسی، حلقه گم‌شده جلوگیری از ضرر و زیان های خرید خودروکارشناسی، حلقه گم‌شده جلوگیری از ضرر و زیان های خرید خودرو


 


  


 


اگر سری به قیمت خودروها بزنید متوجه خواهید شد که قیمت خودروها روز به روز در حال افزایش است. افزایش قیمت خودروها باعث شده تا حساسیت خریداران و فروشندگان نسبت به خرید و فروش خودرو بسیار افزایش یابد. درصورتی‌که تصمیم به خرید خودرو گرفته‌اید باید بدانید که در صورتیکه یکی از مواردی که باعث افت قیمت خودرو خواهد شد از دید شما پنهان بماند، می‌تواند ضرر و زیان‌های چند ده‌میلیونی را برای شما ایجاد نماید. بنابراین ضروری است پیش از خرید خودرو موردنظر از کارشناسی خودرو استفاده نمایید تا از مواجهه با چنین مسایل و مشکلاتی در امان باشید.

آمارها نشان می‌دهد 75 درصد از خودروهای دست دوم موجود در سطح بازار دارای انواع ایرادات مختلف شامل ایراد در مسائل فنی و مشکلات بدنه هستند. همچنین جالب است بدانید که از هر چهار خودرو به‌طورمعمول کیلومتر شمار یک خودرو دست‌کاری و کم شده است. در بسیاری از موارد هیچ‌گونه دستگاهی برای تشخیص کیلومتر واقعی این خودروها وجود ندارد و حتی دستگاه‌های تست ECU نیز نخواهند توانست به‌راحتی عدد واقعی کارکرد خودروی موردنظر شما را تشخیص دهند.

کاهش کیلومتر واقعی در خودروهای لوکس می‌تواند باعث تفاوت قیمت بیشتر و چشمگیرتری گردد. بنابراین بهتر است در تمامی موارد برای از کارشناسی خودرو پیش از خرید استفاده نمایید. دقت داشته باشید که کارشناسی خودرو با توجه به مسائلی که می‌تواند به‌صورت مستقیم و یا غیرمستقیم میزان کیلومتر خودرو را تعیین نماید می‌تواند میزان واقعی و یا غیرواقعی بودن نمایشگر کیلومتر خودرو را تخمین بزند.  در این شرایط به‌طورمعمول مواردی مانند دسته‌دنده، فرمان، گودی صندلی، رنگ لبه‌های داخلی صندوق‌عقب و … از جمله مواردی است که کارشناسان حرفه‌ای برای تشخیص کیلومتر واقعی خودرو به آن اتکا می‌کنند.


 


خرید خودرو کارشناسی شده بهتر است یا کارشناسی خودرو؟!

با توجه به حساسیت هایی که هر شخص در قبال خرید خودرو دارد ممکن است تعداد خودروهای موردبررسی وی کم و یا زیاد شود؛ اما به‌طور میانگین افراد برای رسیدن به گزینه مطلوب و مناسب برای خرید خودرو بین 3 تا 5 خودرو را به‌طور کامل بررسی می‌نمایند. درصورتی‌که بخواهید 3 یا 5 خودرو را کارشناسی نمایید به‌احتمال‌زیاد هزینه‌های زیادی را باید پرداخت نمایید. در این راستا بهتر است به‌جای کارشناسی تک‌به‌تک خودروهای موردنظر از خودروهای کارشناسی شده انتخاب نمایید با این کار می‌توانید تنها هزینه کارشناسی خودروی مورد انتخاب برای خرید را پرداخت نمایید و هزینه‌های خودرو به‌طور چشمگیری کاهش دهید برای این منظور می‌توانید از نمایشگاه همراه مکانیک و بزرگ‌ترین نمایشگاه خودروهای کارشناسی شده سطح کشور استفاده نمایید.


 


چگونه ریسک خرید خودرو را به صفر برسانیم؟

درصورتی‌که احساس می‌کنید کارشناسان حرفه‌ای نیز ممکن است اندکی خطا داشته باشند و یا در مواردی دچار اشتباه در تشخیص شوند  بازهم ممکن است با استفاده از کارشناسی خودرو دچار ضرر و زیان شوید. البته لازم به ذکر است هرچقدر کارشناس موردنظر شما خیلی بهتر و حرفه‌ای‌تر عمل کند میزان خطا و یا تشخیص اشتباه وی به‌طور چشمگیری کاهش خواهد یافت. اما در مقام خریدار بهتر است بازهم اطمینان خود را بالا ببرید و ریسک خود را کاهش دهید برای این منظور می‌توانید از گارانتی خرید در قبال تشخیص کارشناسی استفاده نمایید.

شرکت همراه مکانیک با توجه به تجربه و تخصص 7 ساله که در زمینه کارشناسی خودرو دارد و همچنین اطمینانی که نسبت به کارشناسان حرفه‌ای خود در مورد تشخیص شرایط خودرو دارد. می‌تواند به شما یک گارانتی یک هفته‌ای برای خرید ارائه نماید تا شما عملاً ریسک کارشناسی و خرید خودروی خود را به صفر برسانید. درصورتی‌که هر یک از مواردی که کارشناسی خودرو همراه مکانیک برای شما تعیین نموده بود با خطایی روبرو باشد، با مراجعه به شرکت همراه مکانیک می‌توانید خسارت خودرو به‌طور تمام و کمال دریافت نمایید.

البته که طبق دلایلی که بالاتر گفته شد، خرید خودرو کارشناسی شده به‌صرفه‌تر از کارشناسی خودرو است. همین الان به صفحه خرید خودرو hamrah-mechanic.com/cars-for-sale بروید و خودرو خود را به صورت کارشناسی شده + ضمانت پرداخت خسارت خریداری کنید.


 


با همراه مکانیک مطمئن بخرید، آسان بفروشید

( بدون کامنت – اولین کامنت را شما بنویسید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *