فهرست بستن

دانلود مجله Outdoor Photographer – آوریل 2021


مجله Outdoor Photographer – عکاسی فضای باز

| شماره آوریل ۲۰۲۱ اضافه شد |

مجله-Outdoor-Photographer

مجله Outdoor Photographer ترکیبی از نمونه‌ کارهای بزرگ و زیبا در عکاسی به شما نشان داده و سعی می‌کند که عکاسی در فضای باز را بیشتر برای شما تبیین کند. ویژگی‌های عمیقی در این شیوه عکاسی وجود دارد که می‌تواند تعیین کننده‌ی نحوه‌ی کار شما نیز باشد. در این مجله، راهنماهای خرید جذابی هم در مورد دوربین و دیگر محصولات عکاسی وجود دارد که به‌صورت ترکیبی و کامل در اختیار شما خواهد بود. شما می‌توانید به این مجله به دید یک نشریه کمل نگاه کرده و بتوانید عکاسی از طبیعت را با کمک آن، خیلی بهتر جلو ببرید. این مجله شامل ستون‌های جذابی از نویسندگان معتبر است که به‌صورت متعهد، شما را با ابزارها، تکنیک‌ها و الهاماتی که همواره داشته‌اند، آشنا می‌کنند.

آوریل ۲۰۲۱

در این شماره از مجله Outdoor Photographer، سعی شده است که علاقه‌ی کنونی عکاسان جهان از تصویربرداری طبیعت را به شما نشان داده و نمونه‌های بارز آن را مورد بررسی قرار دهند. این شماره شمامل موضوعات مختلفی در زمینه عکاسی از فضای باز است و پرتوی کاملا جدیدی را به روی شما باز خواهد کرد. مجله سعی کرده است که از عکاسان معروف جهان دعوت کرده و نقطه نظرات آن‌ها را با شما به اشتراک گذارد.

مجله-Outdoor-Photographer

info

Outdoor Photographer’s blend of big, beautiful portfolios, in-depth how-to features, buyer’s guides and product reviews combine to make it the premier magazine about nature photography. Our expert staff of editors and columnists is committed to giving you the tools, techniques and inspiration to capture your favorite subjects in a whole new light. Whatever your interest, Outdoor Photographer will inspire and inform you.

رمز فایل: www.downloadha.com

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099070345

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *